Lingmax.eu

Jesteś zalogowana/y jako:

Do końca okresu abonentowego pozostało: dni

niski koszt

Koszt dostępu do serwisu (koszt abonamentu) nie jest wygórowany i wynosi:
• 25 PLN za 3 miesiące lub
• 45 PLN za pół roku.

Nawet wyższa z podanych cen, 45 zł za półroczny abonament, wypada korzystnie na tle innych dostępnych narzędzi wspierających naukę.
Koszt ten jest porównywalny z ceną dobrej książki. Jeśli przyjmiemy, że z książki można korzystać latami, to oczywiście pół roku z lingmax.eu ustępuje temu rozwiązaniu. Proszę pamiętać jednak, że korzystając z serwisu można zbudować na swoim komputerze zawartość offline, która po wygaśnięciu okresu abonamentu pozostaje na komputerze Użytkownika i może mu służyć długi czas, podobnie jak książka. Porównanie multimedialnej zawartości serwisu z książką (nawet z dołączoną płytą) w aspekcie wygody użytkowania, szybkości nauki i możliwości modyfikacji przez Użytkownika wskazuje na przewagę serwisu nad książką.

Porównanie serwisu www.lingmax.eu z innymi serwisami www oraz programami komputerowymi, jako konkurencyjnymi narzędziami wspierającymi naukę pozostawiamy potencjalnym Użytkownikom. Istnieje mnóstwo produktów o różnych zasobach, funkcjonalnościach i cenie. Zwracamy uwagę na wysoką elastyczność narzędzia dostarczonego przez lingmax.eu. Elastyczność porównywalną tylko z osobistym zeszytem ze słówkami, jaki zakłada sobie osoba ucząca się języka. Możliwość dołączenia własnej grafiki Użytkownika (w trybie offline), w sposób w pełni bezpieczny (pliki nie opuszczają komputera Użytkownika) jest rozwiązaniem dość rzadkim i podnoszącym skuteczność zapamiętywania pojęć w powiązaniu z obrazem (własnym - lepiej pasującym do wyobrażeń Użytkownika).

Ceny za dostęp do serwisu lingmax.eu (3 miesięczny, półroczny) można porównać z cenami kursów językowych albo stawkami za prywatne lekcje. Około 30 zł wynosi opłata za godzinną lekcję prywatną z nauczycielem w mieście średniej wielkości (np. Radom). Wydaje się, że korzyść jaką może odnieść Użytkownik z 3 miesięcznego korzystania z serwisu lingmax.eu może przewyższyć tę, wynikającą z godziny zajęć nawet z najlepszym lektorem. Kursy nauki języka posiadają zwykle cenę wielokrotnie przewyższającą koszt dostępu do serwisu. W tym przypadku porównanie relacji korzyść/koszt jest bardziej skomplikowane i powinno pozostać w gestii potencjalnego Użytkownika.

save


powrót do głównego menu

copyright © 2013 www.lingmax.eu