Lingmax.eu

Jesteś zalogowana/y jako:

Do końca okresu abonentowego pozostało: dni

korzystanie z zawartości multimedialnej

Jeśli chcesz uczyć się słówek i akceptujesz tradycyjną metodę opartą na poznaniu i powtarzaniu materiału, to oferujemy Ci wsparcie w postaci multimedialnej zawartości.

Na pewno wiesz, że lepiej uczyć się słówek słysząc ich poprawną wymowę. W naszym serwisie słowom towarzyszą nie tylko dźwięki z angielską wymową, ale także obrazki. Dzięki temu znacząco wzrasta skuteczność zapamiętywania.
Ponadto dźwięk pojawiający się wraz ze słówkiem to oszczędność Twojego czasu i eliminacja błędów związanych z odczytaniem transkrypcji fonetycznej lub brakiem jakiejkolwiek podpowiedzi, co do sposobu wymawiania danego słówka.
Przygotowane przez lingmax.eu zestawienie słów, dźwięków i obrazków w jednym miejscu umożliwi Ci naukę większej liczby słówek w jednostce czasu.

Serwis lingmax.eu nawiązuje do idei zeszytów ze słówkami, które dla wielu z uczących się języka stanowiły przez lata pomoc w nauce. Serwis jest ulepszoną, multimedialną wersją tego tradycyjnego rozwiązania.

Czy każde słówko posiada przypisany dźwięk i obraz? Nie.
Wskaźnik pokrycia poszczególnych haseł obrazkami jest liczony dla zestawów, w których prezentowane są słówka. Aby zestaw mógł zostać udostępniony musi przekraczać 80% (czyli co najmniej 4 na 5 haseł ma przypisaną grafikę).

Dla całej zbiorowości udostępnionych słówek ten wskaźnik wynosi aktualnie ponad 95%.

Pokrycie obrazkami dla zestawów tworzących profil "1000" wynosi ponad 97%.

W przypadku dźwięków wskaźnik dla całej udostępnionej zawartości wynosi ponad 99%.


O zawartości więcej możesz przeczytać tu:
słówka więcej
dźwięki więcej
obrazki więcej


multimedia


powrót do głównego menu

copyright © 2013 www.lingmax.eu