Lingmax.eu

Logowanie do konta:

O serwisieSerwis ma charakter edukacyjny.Lingmax.eu nawiązuje do idei prowadzenia osobistego zeszytu ze słówkami, który stanowił przez lata pomoc w nauce dla wielu z uczących się języka. Serwis jest ulepszoną, multimedialną wersją tego tradycyjnego rozwiązania.


Słówka zostały poukładane w zestawy, o zmiennej liczebności (średnia wynosi 20). Nauka w zestawach jest szybsza i bardziej uporządkowana. Użytkownik ma możliwość tworzenia zestawów własnych zawierających do 50 haseł. Jeśli całą zawartość serwisu porównamy do zeszytu ze słówkami, profil do spisu treści, to zestawy można uznać za poszczególne kartki tego zeszytu. (W trybie offline rolę profilu pełni strona startowa Użytkownika).

o_serwisie


Zwracamy uwagę na wysoką elastyczność narzędzia dostarczonego przez lingmax.eu. Możliwość dołączenia własnej grafiki Użytkownika (w trybie offline), w sposób w pełni bezpieczny (pliki nie opuszczają komputera Użytkownika) jest rozwiązaniem podnoszącym skuteczność zapamiętywania pojęć w powiązaniu z obrazem (własnym - lepiej pasującym do wyobrażeń Użytkownika).

Serwis przeznaczony jest dla:
najmłodszych
nastolatków
dorosłych.powrót do głównego menu

copyright © 2013 www.lingmax.eu